wtorek, 1 marca 2016

WRACAMY PO FERIACH:)

Wróciliśmy do szkoły po feriach i zabraliśmy się od razu do pracy:Ważyliśmy różne towary - przy okazji urodzin Natalki Ł. zważyliśmy i porównaliśmy wagę cukierków.:)Poznaliśmy również bohatera książki "Cudaczek - Wyśmiewaczek". Okazało się, że ta lektura bardzo przypadła nam do gustu. Zdecydowaliśmy, że sami wymyślimy kolejne przygody skrzata, który "karmi się" śmiejąc się z wad innych. Najciekawsze pomysły zostały ocenione celująco :):):)


Szanowni Rodzice! 
  • W dniu 18 marca 2016r. w czasie zajęć jedziemy na warsztaty do Muzeum Etnograficznego w Chorzowie (Skansen). Opłata za udział w warsztatach i przejazd 18 zł. Jutro pojawią się informacje w zeszytach do korespondencji. 
  • W dniach 14,15 i 16 marca 2016r. odbywają się rekolekcje dla uczniów naszej szkoły. W związku z tym dzieci przychodza do szkoły na godz. 8.00 na zajęcia, a następnie przechodza z wychowawcą do kościoła. Po rekolekcjach dzieci wracają do domu lub z paniami do świetlicy na obiad. Dokładne informacje pojawią się wkrótce w zeszycie do korespondencji. :):):)